Strona główna
O mnie
Forma pracy
psycholog Gdynia Trójmiasto
psycholog Gdynia Trójmiasto
psycholog Gdynia Trójmiasto
O mnie

Od ponad dwunastu lat zajmuję się poradnictwem, udzielaniem wsparcia, a także terapią osób dorosłych i młodzieży w różnych sytuacjach życiowych i kryzysach. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy indywidualnej, jak również w pracy warsztatowej oraz prowadzeniu szkoleń i zajęć relaksacyjnych.

Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Gdańskim. Już w trakcie studiów rozpoczęłam swoją przygodę z psychoterapią, podczas zawodowych kursów i warsztatów. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w Ośrodku Psychologiczno–Pedagogicznym oraz w Interwencji Kryzysowej.

W 2012 roku ukończyłam dwustopniowe Studia Podyplomowe w zakresie Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie Wydział Zamiejscowy w Sopocie, przygotowujące do uzyskania certyfikatu.

W czerwcu 2012 roku uzyskałam Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego (Nr 285) , przyznany przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej w Warszawie.

W latach 2007-2011 współpracowałam z Wydawnictwem Verlag Dashofer, pisząc artykuły do publikacji „Zaburzenia zachowania dzieci i młodzieży szkolnej”.

W 2010 roku ukończyłam roczny cykl szkoleniowy „Szkoła Trenerów” organizowany przez Metrum – Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne z Katowic.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej.

Swoją pracę terapeutyczną poddaję superwizji.© 2010-2018 Psycholog Gdynia Wykonanie: Łukasz Siedlecki Pozycjonowanie: Noril